Anka - gabinet kosmetyczny

Gabinet Kosmetyczny Anka - os. Orła Białego 17, 61-251 Poznań. Zadzwoń i umów się na wizytę 662 602 072!

HIALUROX


EKSPERT OD NAWILŻANIAGabinet Kosmetyczny Anka przedstawia rewolucyjną metodę łączącą w jednym zabiegu laser diodowy oraz kwas hialuronowy !!!


Chcesz by Twoja skóra była nawilżona , pozbawiona zmarszczek i napięta -  naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi Hialurox.
Pod koniec lat 80 tych pojawił się konkurent dla Botoxu -  kwas hialuronowy - polisacharyd występujący naturalnie w skórze każdego człowieka. W kręgach medycznych panuje przekonanie, że kwas hialuronowy jest substancją bezpieczniejszą od botoxu.


HIALUROX/HIALUROFRAX (kilka słów o urządzeniu )
Jest to urządzenie najnowszej generacji, które służy do wprowadzania kwasu hialuronowego w głąb skóry. Jest zabiegiem alternatywnym do metody iniekcyjnej . Zabieg przeznaczony jest dla skór dojrzałych oraz jako profilaktyka anty aging. Dzięki nanotechnologii i laseroterapii.z powodzeniem wprowadzamy wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy przez rogową warstwę naskórka. Z pomocą kompleksu biotechnologicznego systemu, zwięzłe molekuły w nano wielkości bogate w kwas hialuronowy bez problemu przenikają w głębsze partie skóry. Pracując głowicą laserową rozbijamy cząsteczki nośne i łączymy pofragmentowane molekuły już po wniknięciu w skórę. NOWOŚC!!! Dzięki zastosowaniu najnowszej metody łączącej laser diodowy z frakcjonowaniem, wtłaczamy kwas hialuronowy w głąb skóry właściwej. Wyjątkowa głowica Frax Pen pozwala na regulowanie głębokości injekcji (od 0,2mm do 2 mm) oraz szybkości poruszania się igieł, pozwala więc dostosować parametry do powierzchni zabiegowej. Frax Pen daje możliwość dokładnego opracowania głębokich zmarszczek i bruzd, w znacznym stopniu poprawia jędrność zwiotczałych policzków. Śródskórna iniekcja niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego poprawia mikro krążenie, nawilżenie i napięcie. Penetrujący kwas hialuronowy stymuluje produkcję elastyny i syntezę kolagenu. Komórki kwasu hialuronowego są swoista gąbką wiążą cząsteczki wody powiększając w ten sposób przestrzeń komórkową i wypełniając zmarszczki.


Hialurox odmładza od środka, regeneruje kwas hialuronowy, elastynę i kolagen wewnątrz włókien, aktywuje naturalne procesy. Uczy skórę odżywiać się we właściwych miejscach i zapobiega objawom starzenia. Efektem zabiegów jest doskonałe nawilżenie i odżywienie, wyraźne spłycenie lub zniwelowanie drobnych zmarszczek,dzięki głowicy Frax Pen zmniejszenie i wyraźnie wypełnienie głębokich zmarszczek i bruzd . Efekty widoczne są już po kilku dniach.


CO TO JEST KWAS HIALURONOWY?
Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek.

KWAS HIALURONOWY jest substancją którą nasz organizm produkuje od dzieciństwa. Jest podstawowym elementem budowy tkanki, zapewnia jej elastyczność, jędrność i nawilżenie. Po 40 roku życia produkcja kwasu hialuronowego spada o 60% a po 60 aż o 90% w stosunku do młodego organizmu.
Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.Cząsteczka kwasu hialuronowego jest zbyt duża, żeby swobodnie przechodzić przez skórę.  Zawarty w naszych ampułkach i kremie kwas hialuronowy jest stabilny, odpowiednio stężony i ma możliwość penetracji do głębokich warstw naskórka i skóry właściwej, dzięki  zastosowaniu zaawansowanej technologii. Do transportu kwasu hialuronowego oraz innych składników aktywnych  przez szczelną warstwę rogową wykorzystywane są specjalne nośniki -  nanosomy.WSKAZANIA:
-    Skóra pozbawiona jędrności
-    Skóra odwodniona
-    Opadająca powieka

-    Pomarszczona i pozbawiona elastyczności skóra szyi
-    Bruzdy i zmars
zczki mimiczne
-    Skóra palaczy
-    Nasilony i przyspieszony proces starzenia się skóry
-    Skóra nadmiernie opalona ( przesuszona )
Dzięki  składnikom aktywnym zawartym w preparatach użytych podczas zabiegu HIALUROX ( kwas hialuronowy, stabilizator Wit. C , Ulmus Davidiana , węgiel organiczny ) twoja skóra stanie się jedwabiście gładka , rozświetlona i napięta.

PRZECIWWSKAZANIA :

-    Ekspozycja na słońce  2 tygodnie
-    Kosmetyki  działające okluzyjnie

Rodzaj zabiegu


Cena zabiegu 


Czas zabiegu 


Hialurox pojedyńczy zabieg
300 zł
120 minut
Hialurofrax pojedyńczy zabieg
350 zł
120 minut
Hialurox karnet 6 zabiegów
1500 zł
120 minut
Hialurofrax karnet 6 zabiegów
1900 zł
120 minut