Anka - gabinet kosmetyczny

Gabinet Kosmetyczny Anka - os. Orła Białego 17, 61-251 Poznań. Zadzwoń i umów się na wizytę 662 602 072!

Laserowe Leczenie Trądziku - iplByś mógł cieszyć się piękną i gładką cerą !!!

Trądzik pospolity stanowi dla wielu osób problem natury estetycznej .
W  naszym gabinecie pomagamy pacjentom pozbyć się zmian trądzikowych w różnym stadium - od zaskórników zamkniętych i otwartych po  grudki, stany zapalne i ropne.

ipl

jest metodą najbardziej skuteczną w walce  z trądzikiem ze stanami ropnymi.
Energia fal o selektywnie dobranych parametrach (420-1200 nm) redukuje bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych a także  spowalnia  produkcję sebum zmniejszając dopływ krwi do gruczołów łojowych.
Pacjenci cierpiący na trądzik odczuwają znaczną poprawę stanu swojej skóry oraz widoczne wyciszenie bolesnych stanów zapalnych !!!
Zalecana liczba spotkań w  gabinecie waha się od 4 do 6 , raz na  10-14

dni  i uzależniona jest  od stanu i kondycji skóry oraz osiąganych rezultatów.

Główne czynniki powodujące powstawanie trądziku :


1. Nadmierne wydzielanie łoju - łojotok
U pacjentów chorych na trądzik zmiany hormonalne prowadzą do nadmiernej stymulacji gruczołów łojowych, co powoduje nadprodukcję łoju oraz doprowadza do przerostu gruczołów łojowych.
2. hiperkeratoza czyli  nadmierne rogowacenie U pacjentów chorych na trądzik, komórki ujścia mieszka włosowego ulegają nadmiernemu namnażaniu (jedną z przyczyn jest obecność łoju w górnych warstwach skóry, w ujściu gruczołu łojowego oraz obecność bakterii). hiperkeratoza , prowadzi do

zwężenia kanału wyprowadzającego i powstania czopu, który blokuje ujście mieszka włosowego uniemożliwiając tym samym wydostanie się łoju.
3. propionibacterium acnes U pacjentów chorych na trądzik dochodzi do nadmiernego namnażania się bakterii  normalnie występujących na powierzchni zdrowej skóry. Bakteria ta w

Wydziela różnego rodzaju substancje podrażniające do tkanek otaczających, niszczy ściany gruczołów łojowych, w rezultacie treść zaskórników wydostaje się i wywołuje reakcję na ciało obce oraz nasila proces zapalny. Pojawiają się zaczerwienione, bolesne zmiany skórne.
4. hormony męskie - androgeny  powodują  rozrost gruczo

łów i stymulują je do zwiększonej produkcji łoju. Dlatego trądzik dotyka głównie osoby młode, w okresie tzw. burzy hormonalnej.

5. czynniki genetyczne  Działanie czynników genetycznych jest duże w przypadku dziedziczenia ciężkich postaci trądziku. Jeżeli rodzice mieli trądzik, to prawdopodobieństwo jego posiadania  wynosi powyżej 50%.rodzaje zmian trądzikowych

-    wykwity niezapalne-zaskórniki otwarte czarne czopy rogowe tkwiące w ujściach gruczołów łojowych
-    zaskórniki zamknięte-drobne białe wykwity z treścią przypominającą kaszkę wydobywającą się przy                               ucisku
-     wykwity zapalne-grudki spoiste, zaczerwienione uwypuklenia
-     krosty i torbiele ropne-zmiany typu pęcherzyka zawierające treść ropną

 
Rodzaj zabiegu

leczenie trądziku


Cena zabiegu

od 1 - 3

Cena zabiegu

 od 4 - 5

Cena zabiegu

6 i więcej

Cała twarz
170 zł
135 zł
110 zł
Policzki
120 zł
100 zł
750 zł
Broda
80 zł
70 zł
50 zł
Nos
80 zł
70 zł
50 zł
Czoło
80 zł
70 zł
50 zł
Szyja
150 zł
140 zł
100 zł
Dekolt
190 zł
175 zł
150 zł
Dłonie
100 zł
90 zł
60 zł
Wokół oczu
80 zł
70 zł
50 zł