Anka - gabinet kosmetyczny

Gabinet Kosmetyczny Anka - os. Orła Białego 17, 61-251 Poznań. Zadzwoń i umów się na wizytę 662 602 072!

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to bardzo wygodny sposób na zapewnienie sobie doskonałego i świeżego wyglądu każdego dnia. Stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnych kosmetyków, umożliwiając korygowanie linii ust, ich powiększanie, uwydatnianie, jak również wypełnianie w dowolnym kolorze.


Makijaż permanentny to także niezastąpiona metoda korekcji brwi oraz linii oczu. Jest gwarancją wieloletniego, doskonałego efektu upiększającego oraz wygody. Ideą makijażu permanentnego stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm.

Kosmetycznym celem tego zabiegu jest podkreślenie naturalnej urody Klienta oraz korekcja drobnych niedoskonałości. Tuż po zabiegu, wstrzyknięty pigment posiada intensywną barwę, która blednie po kilku dniach o jakieś 40-50%.

Efekty profesjonalnie wykonanego makijażu permanentnego utrzymują się na skórze od trzech do nawet 5 lat. Jego trwałość uzależniona jest od wielu czynników, spośród których najistotniejszy jest układ odpornościowy Klientki.
Wstrzykiwany pigment jest traktowany jak miniimplant, którego obecność może wywołać różne reakcje organizmu. Trwałość makijażu zmniejszają także wszystkie inne czynniki, przyspieszające proces odnowy komórkowej, takie jak oddziaływanie promieni słonecznych na skórę.


U Klientek w starszym wieku proces ten przebiega znacznie wolniej, dlatego efekty makijażu permanentnego utrzymują się dłużej.

W naszym salonie kosmetycznym makijaż permanentny wykonywany jest specjalnymi metodami, zapewniającymi najwyższy komfort, maksymalne zadowolenie oraz najlepsze rezultaty.

Wykorzystujemy tylko opatentowane zestawy do makijażu permanentnego.
Brwi i kreski wykonujemy metodą ręczną (TAFFY) uzyskując bardzo realistyczne rezultaty. Obraz brwi nie przyjmuje formy plam, ale pojedynczych, małych włosków. Ręcznie wykonujemy również bezpieczną pigmentację kresek na powiekach.


Do ust, kresek i brwi, wykorzystujemy natomiast metodę maszynową (ODED) podnosimy jakość i efekt pigmentacji poprzez zwiększanie ilości wprowadzanego barwnika, redukując tym samym zarówno, czas jak również ból.
Czas zabiegu makijażu permanentnego wynosi około 120min.


Serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego ? Poznań, os. Orła Białego 17.