Anka - gabinet kosmetyczny

Gabinet Kosmetyczny Anka - os. Orła Białego 17, 61-251 Poznań. Zadzwoń i umów się na wizytę 662 602 072!

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCITipsy są to nakładki z tworzywa sztucznego imitujące paznokcie.

Tipsy są najczęściej stosowaną techniką przedłużania paznokci i stanowią obiegowe określenie przedłużania i stylizacji paznokci.

Paznokcie należy regularnie uzupełniać co 3 - 4 tygodnie. Tipsy z tworzywa sztucznego niszczą się szybciej, ale ich odklejenie jest o wiele prostsze. Przy odklejaniu stosujemy aceton. Usuwanie tipsów żelowych jest trudniejsze i wymaga interwencji kosmetycznej.

Paznokieć zbudowany jest ze 100 warstw spłaszczonych komórek - korneocytów, z których w procesie matowienia płytki usuwanych jest około 5 warstw. Zabieg nie  uszkodzą naturalnego paznokcia.


Idea przedłużania paznokci sięga zamierzchłych czasów. Wykorzystywały ją, np. hinduskie tancerki świątynne, które nakładały na opuszki paliczków palców specjalne nakładki, wzmacniające siłę wyrazu w tańcu.
Techniki[edytuj]

Przedłużyć paznokcie można metodą żelową lub akrylową a także za pomocą przytwierdzania do paznokcia płytki z tworzywa sztucznego przy pomocy trwałego kleju (np. cyjanoakrylowego):

1. Na tipsie - polega na naklejeniu mniej więcej w 3/4 długości płytki sztucznego paznokcia (tipsa) i pokryciu go żelem lub akrylem.
2. Na szablonie - nie nakleja się tipsa, ale na specjalnej papierowej formie buduje paznokieć i zdejmuje szablon.

Nasze kosmetyczki oceniając budowę i stan paznokci decydują co będzie optymalnym rozwiązaniem.

Tipsy, czyli płytki wykonane ze sztucznego tworzywa, są bardzo precyzyjnie przyklejone na stałe do wolnego brzegu paznokci. Dopasowuje się je kolorystycznie do naturalnych paznokci i można je pokrywać transparentnym, różowym materiałem - wolny brzeg paznokcia ma wtedy naturalny kolor. Przed modelowaniem ustala się długość i kształt tipsów, umożliwi to optymalne nałożenie materiału utwardzającego . Tipsy korygują nieregularności w budowie i kształcie naturalnego paznokcia.
Rodzaj zabiegu

Cena   zabiegu


Czas wykonywania

Przedłużanie paznokci na TIPSIE
90 zł
120 minut
Przedłużanie paznokci na FORMIE 90
120 minut
Przedłużanie paznokci FRENCH
90
120 minut
Uzupełnianie
55 zł
90 minut
Zdjęcie TIPSÓW
25 zł
30 minut
Jeden TIPS
10 zł
15 minut