Anka - gabinet kosmetyczny

Gabinet Kosmetyczny Anka - os. Orła Białego 17, 61-251 Poznań. Zadzwoń i umów się na wizytę 662 602 072!

PRZEKŁUWANIE USZU I NOSAZabieg przekłuwania uszu i nosa aparatem firmy Studex ma wbudowany mechanizm, który łatwo zwalnia tulejkę ze sprężyny, dzięki czemu samo przekłucie jest bezbolesne.  Uchwyt pistoletu Studex jest tak zaprojektowany, aby zapewniać wygodny, zrównoważony uchwyt i maksymalną kontrolę, dzięki czemu odbywa się z największą precyzją.


PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Komplikacje po przekłucie występują bardzo rzadko. Statystyki pokazują, że większość z przyczyn komplikacji jest spowodowana przez lekceważenie przez klienta zaleceń co do pielęgnacji. Wszyscy klienci, których uszy zostaną przekłute przy pomocy produktów firmy Studex? powinni przestrzegać następujących zaleceń.


Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
Oczyść przód i tył ucha dwa razy dziennie, używając Płynu do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tzn tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha. W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być SUCHE.

Lakier do włosów, szampon, mydło i inne preparaty trzymaj z dala od uszu. Po użyciu szamponu ucho powinno zostać wypłukane czysta woda, a następnie oczyszczone Płynem do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a, jak opisano powyżej.

Okolica przekłucia powinna być OCZYSZCZONA Płynem do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a, a następnie pozostawać SUCHA, szczególnie po pływaniu lub ćwiczeniach fizycznych.NIE WOLNO:

Wyjmować kolczyków.
Dotykać ucha i kolczyków bez potrzeby.
Popychać zapinki wzdłuż drutu kolczyka w kierunku ucha ? zapinka zawsze musi być ustawiona na końcu drutu kolczyka. Wyczuj ustawienie za każdym razem, gdy czyścisz ucho ? to musi być wyczuwane delikatnie. To zapewnia, że kolczyk pozostaje luźny w czasie okresu gojenia. To jest sprawa zasadnicza, gdyż zaciśnięte kolczyki mogą doprowadzić do infekcji.

W zależności w jakim miejscu zostanie przkłute ucho proszę stosować się do poniższych zasadPŁATEK UCHA:

Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 6 tygodni.


Po 6 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki o prostym drucie mogą być noszone w sposób ciągły.


Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału.


Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast ? to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie, NATYCHMIAST zasięgnij porady lekarza. Jeśli wdała się infekcja, nie wyjmuj kolczyka, dopóki nie zasięgniesz porady lekarza.


CHRZĄSTKA UCHA:


Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 12 tygodni.


Po 12 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki z prostym drutem mogą być noszone w sposób ciągły.


Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem, nieprzerwanie przez pierwsze 12 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału.


Z powodu właściwości chrząstki ucha, szczególna dbałość powinna być zachowana w okresie gojenia. Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast ? to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie, NATYCHMIAST zasięgnij porady lekarza. Jeśli wdała się infekcja, nie wyjmuj kolczyka, dopóki nie zasięgniesz porady lekarza.


Specjalnie dla naszych pociech mamy wyjątkową niespodziankę w postaci dyplomu, który prezentujemy poniżej.


Rodzaj zabiegu


Cena zabiegu


Czas wykonywania

zabiegu

Przekłucie uszu z kolczykami 40 zł
15 min
Przekłucie jednego ucha z kolczykiem 20 zł
15 min

Zakup dodatkowych kolczyków

20 zł
-

Przekłucie nosa

60 zł
20 min